Над територією Дніпропетровської області збили ворожий БПЛА.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

«Є сьогодні і гарні новини. Наші військові збили над Дніпропетровщиною ворожий безпілотник. Це вже 9-й розвідник агресора, знищений у небі над областю», – наголосив Резніченко.

Він також повідомив, що уламки ворожого літального апарату впали на території Полтащини.