Над територією Дніпропетровської області збили ворожий БПЛА.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
«Є сьогодні і гарні новини. Наші військові збили над Дніпропетровщиною ворожий безпілотник. Це вже 9-й розвідник агресора, знищений у небі над областю», – наголосив Резніченко.
Він також повідомив, що уламки ворожого літального апарату впали на території Полтащини.





