неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Звільнені з полону та сім’ї полонених мають право на безоплатну юридичну допомогу

Наталя


Суспільство , Юрист

Звільнені з полону та сім’ї полонених мають право на безоплатну юридичну допомогу

views169

03.04.2023

Подiлитися у соц.мережах

Усі громадяни, визволені з російськими полону, та сім’ї осіб, незаконно позбавлених свободи окупантами, можуть безкоштовно отримати первинну правову допомогу.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій у Телеграмі.

 Зокрема, йдеться про отримання юридичних консультацій, допомогу в написанні заяв або скарг.

"Якщо комісія при Мінреінтеграції встановить факт позбавлення цих осіб свободи внаслідок збройної агресії проти України, вони можуть безоплатно отримати й вторинну правову допомогу", - вказується в повідомленні.

Вона передбачає захист, представництво інтересів осіб у судах, органах державної влади та місцевого самоврядування, а також складення документів процесуального характеру.

Уточнюється, що в межах меморандуму про співпрацю між Національним інформаційним бюро при Мінреінтеграції та Координаційним центром з надання правової допомоги визволені з полону та сім’ї полонених можуть отримати безоплатну юридичну допомогу, зателефонувавши на номер 0 800 213 103 (у будні з 08:00 до 19:00, у вихідні - з 09:00 до 18:00).

Також можна скористатися послугами чат-бота у Телеграмі (кнопка "Отримати консультацію"), або звернутися безпосередньо до бюро правової допомоги. Знайти найближче бюро можна на онлайн-мапі за посиланням.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі