п’ятниця, 01 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЗСУ зможуть стримати білоруські війська на кордоні – британська розвідка

Cіпратов Роман


За кордоном , Російська агресія

ЗСУ зможуть стримати білоруські війська на кордоні – британська розвідка

views74

16.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Війська Білорусі не зможуть попрямувати для підтримки військових дій на Донбасі.

Про це повідомили у розвідці Міноборони Великої Британії, передає РБК-Україна.

Як зазначається, Білорусь після військових навчань, проведених на початку травня, оголосила про розгортання сил спеціальних операцій уздовж кордону з Україною, а також підрозділів ППО, артилерії та ракетних військ на полігонах на заході країни. На думку аналітиків британської розвідки, білоруські війська не зможуть попрямувати для підтримки операцій на Донбасі.

«Попри ранні припущення, до теперішнього часу білоруські війська не були безпосередньо залучені в конфлікт. Однак білоруська територія використовувалася як плацдарм для початкового наступу Росії на Київ і Чернігів», – йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що Росія здійснювала повітряні вильоти та ракетні удари з території Білорусі.

«Білоруський президент Лукашенко, ймовірно, балансує між підтримкою російського вторгнення і бажанням уникнути прямої військової участі з ризиком західних санкцій, дій у відповідь України і можливого невдоволення в білоруських збройних силах», – йдеться у повідомленні.

У виданні зазначили, що на початку травня Білорусь оголосила про проведення раптової перевірки сил реагування Збройних сил, які включатимуть, зокрема, перекидання частин та підрозділів у певні райони.