вівторок, 30 листопада, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЗСУ завершили випробування чеської самохідної гаубиці (фото, відео)

Cіпратов Роман


Новини , Технології

ЗСУ завершили випробування чеської самохідної гаубиці (фото, відео)

views1134

06.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Самохідна артилерійська установка Dana-M2 чеського виробництва успішно пройшла випробування у Збройних силах України.


Про це повідомляє Defense Express

 

За інформацією видання, гаубиця від чеської компанії Excalibur Army підтвердила усі заявлені характеристики, що є важливою умовою для початку реалізації контракту на поставку 26 машин до ЗСУ. Випробування Dana-M2 стали першим випадком, коли іноземний виробник озброєння привіз свою продукцію в Україну та погодився на усі можливі тести відповідно до бажань українських військових.

 


«Основний режим вогню Dana-M2 ‒ повністю автоматичний. Командир лише вводить вхідні дані: координати цілі, темп та кількість пострілів. Решта розрахунку ‒ лише контролюють роботу машини, яка самостійно визначає своє місцерозташування, робить балістичні розрахунки, наводить гармату, вибирає снаряд та заряд та заряджає гармату. А командир після цього робить постріл », ‒ розповів голова комісії з проведення функціональних випробувань полковник Сергій Мусієнко.


Одним з типових завдань для гаубиці від українських військових став вихід на незнайому позицію, розгортання, отримання координат цілі та кількості пострілів, та відкриття вогню на поразку.


Відзначається, що українські артилеристи вкрай позитивно оцінили можливість чеської САУ прив'язуватися до місцевості та індивідуально робити все обчислення. Тобто кожна машина може діяти самостійно, а не лише у складі батареї або дивізіону.


Також повідомляється, що контракт на поставку САУ Dana-M2 передбачає і великовузлове складання на території України, і розширення виробництва складових цих артсистем та їхнього обслуговування, і, при необхідності, модернізацію на потужностях українських оборонних підприємств.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарi (0)