четвер, 29 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЗСУ стримують наступ, ворог втратив боєздатність та залучає резерви – Генштаб

Андрій Кущенко


Російська агресія

ЗСУ стримують наступ, ворог втратив боєздатність та залучає резерви – Генштаб

views99

10.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Збройні сили України стримують настання російських окупантів на всіх напрямках. Противник уже втратив боєздатність на деяких із них і залучає резерви.

Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ на вечір 9 березня. Ворог намагається нарощувати бойові здібності, перекидаючи додаткові сили до кордонів.

 

"Сили оборони України дають гідну відсіч та стримують наступальну операцію збройних сил РФ на всіх напрямках. На деяких з них окупаційні війська втратили боєздатність та вводять в операцію резерви. Для нарощування бойових спроможностей ворог здійснює переміщення до кордонів України з’єднань та військових частин з інших стратегічних напрямків", – зауважили у відомстві.

 

  • Зберігається імовірність проведення диверсій на військових об’єктах та об’єктах цивільної інфраструктури.
  • Росія не відмовляється від планів оточення Києва, продовжуючи наступальну операцію з Поліського та Сіверського напрямків.
  • На Слобожанському напрямку противник здійснює наступ на населені пункти Ізюм, Петрівське, Грушуваха, а також міста Суми та Охтирка.
  • Ворожа наступальна операція триває також на Донецькому і Таврійському напрямках.

 

  • Противник нарощує угруповання військ на Миколаївському напрямку.
  • У Чорноморській та Азовській операційних зонах окупанти продовжують ізолювати район бойових дій. Корабельні угруповання ВМФ ЗС РФ перебувають у районах мису Тарханкут та озера Донузлав.
  • Республіка Білорусь надає підтримку окупанту у забезпеченні поставок паливно-мастильних матеріалів, використанні залізничної інфраструктури та аеродромної мережі.

 

"Збройні Сили України у злагодженій взаємодії з іншими складовими сектору безпеки і оборони держави та силами національного спротиву стримують масований наступ окупаційних військ", – підсумували у Генштабі.