субота, 08 травня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЗСУ розпочали випробування чеської самохідної гаубиці (фото, відео)

Cіпратов Роман


Новини , Відео

ЗСУ розпочали випробування чеської самохідної гаубиці (фото, відео)

views1129

29.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На військовому полігоні Рівненщини розпочалися випробування 152-мм самохідної гаубиці DANA-M2 чеського виробництва.


Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

 

Як повідомляється, в ході випробувань перевіряються заявлені виробником характеристики гаубиці. Озброєння проходить функціональне, ходове та вогневе тестування в умовах, максимально наближених до бойових.


«Рівненський полігон відповідає необхідним критеріям для проведення функційних випробувань у повному обсязі. Тут все по-бойовому. Стрільба ведеться по завчасно визначених цілях з непідготовленої вогневої позиції, яку займають з ходу. У нашому випадку максимальна дальність пострілу становить 18 кілометрів. Екіпаж висувається в заданий район, отримує координати цілей та відкриває вогонь, після чого негайно відходить на запасні позиції», повідомив голова комісії з проведення функціональних випробувань полковник Сергій Мусієнко.

 


Відзначається, що самохідна гаубиця DANA-М2, модернізована чеською компанією Excalibur Army у 2018 році, має тактико-технічні характеристики на рівні сучасних світових аналогів та значно перевищує за параметрами радянську гаубицю 2С3 «Акація». DANA-М2 оснащена сучасною автоматизованою (цифровою) системою управління вогнем, що дозволяє поєднати її з контуром управління та розвідки в єдину систему вогневого ураження.


Також повідомляється, що до складу випробувальної комісії входять українські військові з досвідом бойових дій, а також технічні фахівці, в тому числі з Чеської Республіки.


Самохідні гаубиці типу DANA-M2 є оптимальним рішенням для ЗСУ у співвідношенні ціна-якість-ефективність в найближчій перспективі, підкреслили у Міністерстві оборони.

 

 

 

 

 

 

Коментарi (0)