субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЗСУ показали, як українські морпіхи опановують британські бронемашини Мastіff (ФОТО)

Наталя


Події , Озброєння та техніка , Українська армія

ЗСУ показали, як українські морпіхи опановують британські бронемашини Мastіff (ФОТО)

views106

17.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Збройні Сили України показали як українські морпіхи опановують британські захищені патрульні машини Mastiff. 

Про це повідомили ВМС ЗС України.

У Військово-Морських Силах розповіли, що нині на півдні України триває інтенсивна підготовка підрозділів окремого батальйону бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського до подальшого виконання завдань за призначенням.

Серед іншого військовослужбовці опановують і нові зразки військової та автомобільної техніки, переданої Україні як допомога від іноземних державав.

Наразі морські піхотинці опановують тактику дій та особливості застосування британських бронемашин Мastіff, а також вивчають її можливості щодо найбільш ефективного використання в сучасних реаліях бойових дій з російськими загарбниками.

Також під час підготовки військові опановують не лише британські бронемашини, а й інші зразки озброєння та військової техніки, які надходять до України з-за кордону.

Захищена патрульна машина Mastiff  (6х6) є різновидом MRAP Cougar HE, яка адаптована до вимог британської армії.

Вона призначена для перевезення піхоти та спроєктована з метою захисту від стрілецької зброї, наземних мін та саморобних вибухових пристроїв.

Машина здатна перевозити вісім військовослужбовців та два члени екіпажу. Mastiff має максимальну швидкість 90 км/год, може бути озброєний кулеметами від 7,62-мм до 12,7-мм або 40-мм автоматичним гранатометом.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі