п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЗСУ отримали «Джавеліни»

Події

ЗСУ отримали «Джавеліни»

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Для потреб Збройних сил України надійшла перша партія ракет FGM-148E, які є однією з останніх модифікацій протитанкових ракет комплексу Javelin.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.  

Зазначається, що перша партія вже отримана.

«До України у рамках пілотного проєкту 16 червня за програмою уряду США «Міжнародні військові продажі» надійшла перша партія вантажу за контрактом, підписаним у грудні 2019 року, а саме — ракети до протитанкових ракетних комплексів «Джавелін» та допоміжне обладнання на загальну суму понад 27 млн доларів США», – йдеться у повідомленні.

У проєкті передбачено постачання для ЗСУ комплексу озброєння, його обслуговування та надання супутніх послуг з підготовки особового складу для надійної та ефективної експлуатації протитанкових комплексів упродовж всього життєвого циклу.

Решта товарів військового призначення, відповідно до домовленостей, має надійти у 2021-2022 роках.

«Реалізація контракту на загальну суму понад 36,5 млн доларів США є значним кроком розвитку українсько-американського стратегічного співробітництва на підтримку обороноздатності України та відкриває нові перспективи до здійснення Міністерством оборони України прямих зовнішньоекономічних домовленостей у галузі озброєння та військової техніки з державами-партнерами», – додали у пресцентрі Міноборони.

Нагадаємо. У березні 2018 року США затвердили летальну допомогу Україні, яка включала 210 ракет та 37 пускових установок Javelin.

У жовтні 2019 року США дозволили продаж Україні 150 ракет та 10-ти пускових установок на суму 39,2 млн доларів США.

У грудні 2019 року Міноборони України уклало контракти на постачання другої партії Javelin виробництва США.

17 червня 2020 року США передали Україні військове обладнання, в тому числі рації та протитанкові ракети Javelin.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі