п’ятниця, 03 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЗСУ отримає оновлені комплекси командирських машин управління вогнем артилерії (відео)

Технології

ЗСУ отримає оновлені комплекси командирських машин управління вогнем артилерії (відео)

views22

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У місті Сарни Рівненської області, на Центральній артилерійській базі озброєння Командування Сил логістики ЗС України ремонтують комплекси командирських машин управління вогнем артилерії. Роботу по відновленню артилерійських систем налагодили ще з початком російсько-української війни.

Про це повідомляє АрміяInform.

З метою наближення української армії до стандартів НАТО фахівці проводять повне розбирання машин та систем із заміною всіх технічних елементів, вилучають застарілі засоби зв’язку і обладнання. Замість них встановлюють нові радіостанції типів «Либідь» та «Харріс».

Також триває ремонт артилерійського озброєння для військових частин ЗС України, зокрема 152-мм гармат 2А36 «Гіацинт-Б», 100-мм протитанкових гармат МТ-12 «Рапіра», 152-мм гаубиць 2А65 «Мста-Б». Особлива увага приділяється тим підрозділам, які виконують завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил та відновлюють боєздатність.

Нагадаємо, що нещодавно заступник Міністра оборони України Олександр Миронюк повідомив про плани об’єднати військову техніку «Вербу» та «Берест» з метою заміни установок «Град».

Коментарi (0)