неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ЗСУ отримали станцію виявлення для протиповітряної оборони

Cіпратов Роман


Озброєння та техніка

ЗСУ отримали станцію виявлення для протиповітряної оборони

views490

16.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українська армія прийняла на озброєння радіолокаційну станцію виявлення «Фенікс» вітчизняного виробництва.

Про це повідомив міністр оборони України Андрій Таран, передає Армія.Inform.

Як розповів міністр, трикоординатна радіолокаційна станція виявлення «Фенікс» є розробкою Казенного підприємства «Науково-виробничий комплекс Іскра». Станція розроблена у рамках модернізації радіолокаційної станції 79К6 та буде застосовуватися у складі зенітного ракетного комплексу «Бук-М1». Після ряду успішних випробувань «Фенікс» прийнято на озброєння ЗСУ.

«Фенікс» буде очима наших дивізіонів протиповітряної оборони, у яких на озброєнні стоять комплекси «Бук-М1», та підрозділів радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України. Це сучасна розробка, що дозволяє автоматизовано виявляти і розпізнавати державну належність, класи та типи повітряних об’єктів, а також пеленгувати джерела активних шумових перешкод», повідомив міністр.

Він додав, що завдяки з'єднанню станції та ракетних комплексів у єдину розвідувально-ударну систему зросте ефективність виявлення та ураження повітряних цілей.

Також голова оборонного відомства зазначив, що отримана інформація з трикоординатної радіолокаційної станції виявлення передається на пункт бойового управління та автоматизовані пункти управління радіотехнічних підрозділів. Це дозволить застосовувати підрозділи зенітних ракетних комплексів «Бук-М1» ефективніше, підкреслив Андрій Таран.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі