п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Зрадник Олег Царьов переймається долею колаборантів на звільнених від окупантів територіях і підтримує публічні розстріли (фото)

Олександр Слов'янець


Російська агресія , Події

Зрадник Олег Царьов переймається долею колаборантів на звільнених від окупантів територіях і підтримує публічні розстріли (фото)

views800

09.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Колишній регіонал Олег Царьов, який втік на територію Росії, тепер переймається долею колаборантів, які залишилися на звільненій у результаті контрнаступу Сил оборони України Харківщині.

Він переймається долею громадян України, які отримали російські паспорти та взагалі допомагали окупантам. Тих самих людей, яких він у своїх публічних виступах запевняв, що «Росія тут назавжди», закликав підтримувати окупантів та отримувати російське громадянство. Царьов повністю підтримував російську агресію проти України та так звану «денацифікацію». Заявляв, що треба звільнити Україну від «фашистів», та повторював іншу російську пропагандистську маячню.

В іншому своєму дописі у телеграм-каналі Царьов підтримує розстріли у «спідній білизні» на Червоній площі у Москві тих, хто призвів до критичної ситуації на фронті. Все це відбувається на тлі успішного українського контрнаступу на Харківщині, коли  досить багато населених пунктів вже звільнено.

Олег Царьов, який не знає дату початку Другої світової війни, намагається щось розмірковувати щодо історичних паралелей зі сталінським періодом влади в СРСР. Царьова до цього не хвилювали фільтраційні табори, які організовували росіяни на окупованих територіях.           

Взагалі, зараз у Росії почався пошук винних через суттєві проблемах, які виникли на фронті в окупантів на Балаклійсько-Ізюмському напрямку. Але, судячи з інформації, яка подається російською пропагандою, у РФ ще не дуже усвідомлюють, що відбувається. Дискусії та звинувачення йдуть навколо лише «здачі» Балаклії, а не через більш загальну критичну ситуацію на фронті.                      

У Царьова, який втік з України у 2014 році, вже є вирок суду, де він визнаний винним у посяганні на територіальну цілісність країни та поваленні конституційного ладу. Вирок – 12 років позбавлення волі, ухвалено заочно у березні 2022 року. Наразі він перебуває у розшуку та переховується у Росії.  

          

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі