вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Знищений російський Т-62 зразка 2022 року виявився модернізованим лише в уяві пропагандистів

Олександр Слов'янець


Озброєння та техніка

Знищений російський Т-62 зразка 2022 року виявився модернізованим лише в уяві пропагандистів

views1993

17.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Нещодавно російська пропаганда піарила модернізацію старих радянських танків Т-62, розповідаючи, що вони перетворюються на сучасну бронетехніку.

Виявилося, що те, що показували російські пропагандисти за допомогою депутата Держдуми Андрія Гурульова,  черговий блеф. Танки Т-62 зразка 2022 року на фронті в Україні виглядають зовсім не так, як розповідають у РФ. 

Моніторингова група Oryx оприлюднила фото підбитого  Т-62, саме з тієї партії танків, які почали модернізувати у РФ у 2022 році. Росіяни заявляли, що планують модернізувати за три роки 800 одиниць цих старих танків.

   

А ось фото зі 103 бронетанкового ремонтного заводу де знімався пропагандистський сюжет про модернізацію Т-62.

На підбитому танку немає жодних ознак додаткового захисту від кумулятивних зарядів, як немає і решіток на кормовому відсіку машини. А Андрій Гурульов, який є членом комітету оборони Держдуми та колишнім генерал-лейтенантом, пафосно розповідав про додатковий захист, який буде на кожному модернізованому танку.

Депутат держдуми з партії Путіна «Єдина Росія» тоді вихвалявся танками, що були виготовлені понад 50 років тому та які прийшли на відновлення зі зберігання. Танки Т-62  були розроблені у кінці 50-х років минулого сторіччя та поставлені на озброєння у радянську армію у 1962 році. 

Нагадаємо, що у Росії мобілізацію маскують під набір до підрозділів «Б.А.Р.С.».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі