понеділок, 03 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Знайдено ще три масові поховання в Ізюмі – Синєгубов

Cіпратов Роман


Російська агресія

Знайдено ще три масові поховання в Ізюмі – Синєгубов

views70

23.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

У деокупованому Ізюмі знайдено ще три поховання тіл загиблих українців, є поховання і в інших звільнених містах Харківщини.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його словами, сьогодні завершується ексгумація тіл з масового поховання в Ізюмі. Усього ексгумовано 436 тіл. Більшість з них мають ознаки насильницької смерті, а 30 ‒ сліди катувань.

«Є тіла з мотузкою на шиї, зі зв'язаними руками, з поламаними кінцівками та з вогнепальними пораненнями. У декількох чоловіків ампутовані геніталії. Все це докази жахливих тортур, яким окупанти піддавали мешканців Ізюму. Більшість тіл – цивільні, 21 ‒ військові», – розповів Синєгубов.

Він подякував судмедекспертам, поліцейським, прокурорам та співробітникам ДСНС, які щодня працювали на звільненій території.

«На жаль, таке масове поховання не єдине в Ізюмі. Знайдено щонайменше ще 3 таких місця в цьому районі, є поховання і в інших звільнених містах Харківщини. Наразі проводяться огляд та розмінування. Усі злочини окупантів будуть задокументовані, а винні заплатять за скоєне», – наголосив голова ОВА.