четвер, 24 червня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Змушували зняти навіть нижню білизну ‒ правозахисники розповіли про приниження на блокпосту бойовиків

Cіпратов Роман


Новини окупації

Змушували зняти навіть нижню білизну ‒ правозахисники розповіли про приниження на блокпосту бойовиків

views337

09.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

На блокпосту так званої «ДНР» в Оленівці терористи змушують людей роздягатися при «огляді», деяких змушують знімати навіть нижню білизну.

 

Про це розповіли правозахисники Благодійного фонду «Право на захист», передає «Вільне радіо».

 

Як повідомляється, 7 червня представники Фонду чергували в гуманітарному коридорі «Новотроїцьке ‒ Оленівка». За їхньою інформацією, терористи оглядали до ніжньої білизни громадян, які прибули з тимчасово непідконтрольної Уряду території.

 

«Люди, які перетинають з боку непідконтрольної території, повідомляють про дуже ретельний огляд на блокпосту «Оленівка». Жінок оглядають до спідньої білизни. Сьогодні люди нам розповідали, що їх навіть просили зняти спідню білизну. З чим це пов'язано, людям невідомо. Оглядають чоловіки: окремо немає жінок-військових, які б робили такий огляд. Люди так схвильовані, що кажуть ‒ такого знущання, приниження ніколи на собі не відчували», ‒ повідомили представники Фонду.

 

Також правозахисники розповіли, що в останні тижні все більше людей проходить з ОРДО на підконтрольну Уряду територію. За їхніми словами, багато хто з громадян виїжджає на постійне місце проживання.

 

Коментарi (0)