п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Зірвати розведення хочуть бандити і терористи– Загороднюк

Російська агресія , ООС

Зірвати розведення хочуть бандити і терористи– Загороднюк

views65

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На даний момент про подальше розведення сил та засобів мова не йде, але це можливо.

Саме так заявив міністр оборони Андрій Загороднюк у відповідь на те, чи планується й надалі розводити війська на Донбасі.

«Ми зараз взагалі не розглядаємо такі пункти. Історія призупиняється на трьох ділянках розведення. Наступна серія – це «нормандська зустріч!», – сказав він.

Загороднюк сказав, що не хоче оперувати поняттям «довіри» бойовикам на Донбасі в питаннях розведення військ і «ні на секунду не вірить в те, що у місцевих бойовиків є свобода вибору», але українські військові та місцеві жителі не всі негативно ставляться до наслідків розведення військ, а зірвати його хочуть бандити та терористи з окупованих територій. Це просто сепаратисти не хочуть допустити зустрічі у «нормандському форматі».

«На окупованих територіях є велика кількість терористів і бандитів, які називають себе представниками так званого «уряду», які точно хочуть зірвати розведення і не допустити зустрічі в «нормандському форматі». Можуть робити це з двох причин: або виконуючи наказ «зверху», або діючи з власної «ініціативи». У другому випадку вони не уявляють себе по-іншому, адже війна – їх сенс життя, так вони заробляють. Вони хочуть воювати», – вважає міністр оборони.

Але за словами міністра оборони, сьогодні ситуація в районі ділянок розведення сил на Донбасі спокійна.

«Там ситуація абсолютно контрольована і спокійна. Бувають обстріли по всій лінії розмежування.  Саме в зонах розведення ситуація дійсно спокійна. Ці точки визначені мінських угодами 2016 року, які ми виконуємо», – розповів він.

Розказав міністр оборони і про плани реформування самої армії. Незважаючи на те, що Офіс поки  не показав якихось помітних результатів, планів у Загороднюка на реформування армії багато: від боротьби з бюрократією до зміни структури управління Збройними силами.

«Ми хочемо вбити призов – це наш план. Тому нам треба розвивати територіальну оборону», –розказав Загороднюк про один з напрямків реформ.

І додав: «Далі буде»