вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Зірка українського тенісу стала амбасадором United24

Cіпратов Роман


Суспільство , Спорт

Зірка українського тенісу стала амбасадором United24

views139

08.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Українська тенісистка Еліна Світоліна стала другим амбасадором фандрейзингової платформи United24.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Світоліну як амбасадора представили під час онлайн-зустрічі з президентом Зеленським, міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим та координатором платформи Ярославою Гресь.

Згідно з повідомленням, до відеоконференції також приєднався перший посол United24 Андрій Шевченко, разом з яким Еліна Світоліна продовжить об'єднувати світову спортивну спільноту навколо допомоги Україні.

Президент подякував Еліні Світоліної за активну позицію, яку спортсменка зайняла з перших днів війни, і зазначив, що важливо розповідати про Україну у світі.

«Щоб увага до України не знижувалася, потрібно активно розповідати про нас людям з інших країн. Тому серед ключових завдань United24 ‒ не тільки фандрейзинг, а й додаткова увага до України, до нашої боротьби за свободу», – зазначив Зеленський.

Як нагадали в офісі президента, за перші чотири тижні роботи фандрейзингової платформи United24 на потреби України зібрано понад 52,5 млн доларів.

У виданні нагадали, що Кабінет Міністрів затвердив Положення Про Єдиний державний web-портал для збору пожертвувань на підтримку України United24. Створення та введення в експлуатацію порталу доручено Міністерству цифрової трансформації.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі