п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Зірка «Піратів Карибського моря» прибув із візитом до України: подробиці (ФОТО)

Наталя


Суспільство , Культура

Зірка «Піратів Карибського моря» прибув із візитом до України: подробиці (ФОТО)

views88

26.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

У неділю, 26 березня, всесвітньо відомий голлівудський актор та посол доброї волі від ЮНІСЕФ Орландо Блум прибув до України з місією підтримати українських дітей, дитинство яких випало на руйнівну та кровопролитну війну.

Про це зірка «Піратів Карибського моря» повідомив у Instagram.

Зірка культових "Піратів Карибського моря" та "Володаря перснів" показав фото з поїздки та поділився своїми емоціями.

Він нагадав, що вже бував у нашій країні – у 2016 році Блум відвідував Донбас.

Тоді актор побував у Краматорську, Святогірську, Слов'янську та Маріуполі. Як зазначив Блум у публікації, 7 років тому він не міг уявити, що війна охопить усю Україну та вкраде дитинство у такої кількості її маленьких громадян.

"Сьогодні мені пощастило почути дитячий сміх у дитячій точці "Спільно" – безпечному, теплому та затишному місці, де діти можуть грати, навчатися та отримують психосоціальну підтримку. Центр, який я відвідав сьогодні, відкритий під землею на станції метро заради безпеки дітей. На декілька годин кожен день батьки можуть залишити тут своїх маленьких дітей і дати їм відчуття нормальності, можливість пограти в ігри та просто побути дітьми, тут також багато приладдя для мистецтва та рукоділля, щоб діти могли творчо виражати себе, подалі від тиску, що наростає в зоні бойових дій. Дітям в Україні треба повернути дитинство", – написав зірка.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі