п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Зірка Голлівуду Метт Деймон планує зняти документальний фільм про Україну

Наталя


Суспільство , Культура

Зірка Голлівуду Метт Деймон планує зняти документальний фільм про Україну

views152

20.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

Під час прес-конференції на Берлінале американський актор та продюсер Метт Деймон розповів, що знаходиться на "ранній стадії" роботи над проектом про Україну.

Слова актора процитували у Deadline.

На кінофестиваль актор привіз спродюсований ним та Беном Аффлеком фільм "Поцілунок майбутнього", в якому розповідається про боротьбу громадян Сараєво під час боснійської війни. Світова прем’єра документалки відбулася в секції Berlinale Special.

Відповідаючи на запитання, чи думав він зняти фільм про війну в Україні подібно до Шона Пенна, який привіз на Берлінале фільм "Суперсила", Деймон заявив, що "з жахом спостерігав за тим, що відбувалося там [в Україні – ред.] минулого року". Він також додав, що хоча й не має точних ідей прямо зараз, "не існує жодних сумнівів, що ми це зробимо".

"У мене насправді є дехто, хто досліджує цю тему, але це на ранніх стадіях", – продовжив він, не даючи додаткових подробиць.

Також Деймон додав, що ще не зустрічався з президентом України Володимиром Зеленським, однак вже "мав можливість зустрітися з його дружиною в Нью-Йорку під час Генеральної асамблеї ООН".

"Я думаю, що зараз про це знімають багато чудових фільмів. Я впевнений, що в майбутньому буде зроблено ще дуже багато", – заявив він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі