субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Журналіст розкрив плани Путіна відносно України (відео)

Андрій Вишнівський


Новини , Політика

Журналіст розкрив плани Путіна відносно України (відео)

views118

27.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Від плану поглинання України президент Російської Федерації не відмовився.

 

Про це російський журналіст Олександр Сотнік заявив у ефірі «Прямого». 

 

 

«По-перше, Путін не відвів війська. Сказати про те, що ми відводимо – це ще не означає відвести. Те, що можна відвести частину живих сил – це не означає відвести бронетехніку. По-друге, Володимир Путін як мислив в парадигмі збирання радянських земель, так він і мислить в цій парадигмі. Єдино, що він, може бути, відплив трішки від своєї мети, але це не означає, що він відвів погляд від України. Крокодил відплив, але від жертви погляду не відвів. І він не перестав думати про те, як її «з’їсти», – сказав він.

 

На думку Сотніка, очільник Кремля має певну мету, прагнучи зустрітися із президентом США Джо Байденом. Вона полягає в обговоренні України та Білорусі у парадигмі, яка стосується збирання радянських земель.

 

«Він відчуває якусь таку історичну місію. Але він божевільний. Він не розуміє, що живе в ХХІ столітті, і зовсім інші інтереси у інших країн, які відійшли від СРСР. У нього в голові ось ця трагедія – аварія Радянського Союзу. І він буде збирати Білорусь і Україну під крило Москви, під крило Кремля», – підкреслив журналіст.

 

Крім того, за його словами, Путіна зовсім не хвилює те, які будуть жертви, думаючи, що він цар та найголовніший.

Коментарi (0)