п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Жозеп Боррель зібрався на Донбас

За кордоном , Новини , Російська агресія , Політика

Жозеп Боррель зібрався на Донбас

views78

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Верховний представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що в ході свого візиту в Україну планує відвідати Донбас. Аж до кордону.

Про це він сказав в Брюсселі під час пресконференції, що відбулася під час перерви в роботі Ради Асоціації Україна-ЄС.

Представник ЄС повідомив, що хоче відчути ситуацію на місці.

«Я б хотів відвідати більш значну частину країни з точки зору зовнішніх відносин. Я хотів би відвідати Донбас, кордон, де, як я знаю, тривають військові дії для того, щоб відчути ситуацію на місці. Ми повинні докласти найважливіших зусиль для того, щоб перестали вбивати людей», – сказав Боррель.

Крім того, він підкреслив, що важливо зробити так, щоб результат зустрічі в Парижі був виконаний на місцях. Тобто, вивчити інфраструктуру, докласти зусиль з розмінування та гуманітарної допомоги.

«Ми повинні докладати зусиль у декількох сферах: перш за все, гуманітарна допомога, по-друге, розмінування – ми можемо зберегти багато життів і третє – провести вивчення інфраструктури з економічної точки зору для того, щоб підготувати майбутню можливу реконструкцію», – деталізував він.

Боррель також наголосив на необхідності забезпечення вільного проходження кораблів у Керченській протоці та з Азовського моря відповідно до міжнародного законодавства. І підтвердив наміри «продовжувати підтримувати незалежність і територіальну цілісність України».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі