субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Жителі деокупованої Херсонщини можуть отримати продукцію АТБ через Укрпошту

Світлана Макарова


Економіка

Жителі деокупованої Херсонщини можуть отримати продукцію АТБ через Укрпошту

views174

18.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Національний поштовий оператор "Укрпошта" здійснює доставку харчових продуктів та речей першої необхідності з мережі "АТБ-маркет" до девʼяти деокупованих населених пунктів Херсонської області.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОВА.

В обласній адміністрації зазначають, що доставка нині здійснюється до Чорнобаївки, Антонівки, Білозерки, Таврійська, Дудчан, Нововоронцовки, Архангельського, Високопілля та Великої Олександрівки. Цей перелік постійно оновлюється та розширюється.

Як зробити замовлення 

  1. Обрати населений пункт на сайті магазину «АТБ» (у формі вибору);
  2. Наповнити свій кошик, обрати службу доставки – Укрпошта та оформити замовлення;
  3. Отримати посилку у відділенні Укрпошти та сплатити доставку.

Послугою доставки також можуть скористатися жителі інших регіонів, які мають родичів та близьких на прифронтових територіях, аби подбати про них та допомогти у поверненні до нормального життя.

Вага кожного замовлення може бути від 10 до 100 кг, в залежності від відділення, на яке обрана доставка. Доставка продуктів та товарів здійснюється від 2 до 7 днів, враховуючи віддаленість населеного пункту.

Також Укрпошта додає додаткову знижку у 20% на доставку до своїх тарифів. Відстежити відправлення в режимі реального часу можна так само, як зі звичайними посилками, адже після оформлення в особистому кабінеті буде вказаний номер ТТН.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі