
ГО "ГРУПА ПАТРІОТ" , Суспільство
Жителі окупованого Донецька приймають вітання з Днем Прапора та Днем Незалежності (відео)
1536
24.08.2021
23 серпня у бік окупованого Донецька зі сторони вільної України полетів величезний стяг з привітанням до Дня Прапора України.
Волонтери ГО «ГРУПА ПАТРІОТ», військовослужбовці та ГУ СБУ в Донецькій і Луганській області спільними зусиллями вирішити привітати жителів Донецька зі святами. Попри категоричні заборони й намагання з боку «влади» НЗФ не допустити будь-які святкування Дня Прапора та Дня Незалежності.
У районі Крутої Балки на великих жовто-блакитних повітряних кулях було запущено два прапори! На одному з них було привітання з 30-річчям Незалежності.
Обидва прапори полетіли у сторону Донецька!
Вітаємо усіх жителів тимчасово окупованих територій, та хочемо запевнити що скоро усі вони повернуться під єдиний український прапор. Адже Донецьк, Луганськ і Крим – це Україна!
Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі