субота, 22 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Зеленський заявив, що назви вулиць в Україні провокують конфлікт і потрібні нові

Суспільство , Політика

Зеленський заявив, що назви вулиць в Україні провокують конфлікт і потрібні нові

views22

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент Володимир Зеленський натякнув на можливе перейменування вулиць в Україні. Але зовсім не в тому напрямку, як це було під час перейменування в рамках декомунізації. Навпаки. Він вважає, що сьогоднішні назви викликають суперечки у суспільстві та роз’єднують людей.

Про це він повідомив в інтерв’ю ізраїльському виданню The Time Of Israel.  

За словами Зеленського, для нових назв вулиць в Україні потрібно шукати таких героїв, імена яких не викликають суперечок. Тоді й люди зможуть спільно жити, бо є люди на Заході та в центрі України, а є інші українці, і у них свої герої та інша думка.

«Питання в тому, як люди з різною історією, з різним ставленням, можуть спільно жити. Це дуже складний і чутливе питання. Є герої, яких поважають на заході і в центрі України, є й інші українці, які мають своїх героїв і мають іншу думку», – сказав він.

І при цьому президент закликав українців «побудувати загальну історію».

«Давайте знайдемо тих людей, чиї імена не викликають суперечок в сьогоденні і майбутньому. Назвемо вулиці іменами людей, які не провокують конфлікт. Зараз у нас є свої сучасні герої – люди, які зробили історію, вчені, люди, які освоювали космос, великі спортсмени, багато письменників… люди, яких поважають у всіх куточках України. Давайте тримати політику подалі від цього питання», – заявив він.