п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Зеленський ні до чого – глава прикордонників заступається за президента

Новини , Суспільство , Політика

Зеленський ні до чого – глава прикордонників заступається за президента

views61

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Музикант Албан Юзома Нвапа, відомий під псевдонімом Dr.Alban, в’їхав на територію України згідно з українським законодавством.

Саме це повідомив голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко на своєму акаунті у Фейсбук. 

Зокрема, він написав, що Зеленський не впливав на рішення прикордонників, бо не міг.

«Питання прикордонного контролю належать виключно до компетенції Державної прикордонної служби України. І жодним чином на рішення охоронців кордону щодо пропуску чи не пропуску осіб не впливає ніхто, серед іншого і Президент України. Відмовити іноземцям у перетині кордону можна через доручення правоохоронних органів. Проте у разі його відсутності та наявності необхідних документів вони можуть бути пропущені в Україну», – пояснив він.

При цьому, деякі дані свідчать, що Зеленський таки мав відношення до приїзду та виступу Dr.Alban на концерті «95 кварталу». По-перше, про це повідомив сам скандальний артист, який досі називає український Крим «спірною територією». А по-друге, з’явилось відео, на якому Зеленський усміхається, тисне руку та намагається спілкуватися англійською з гостем, якого не пускали в Україну.

Про такий «зашквар» голови прикордонної служби Дейнеко пишуть і користувачі Фейсбук, які просять «не брехати» та вести себе гідно зайнятої посади.

Зеленський ні до чого – глава прикордонників заступається за президента

«Цікаві факти відбуваються останніми днями: 1) Президент отримав новорічний подарунок від #Квартал95 у вигляді роялті в розмірі майже 5 млн. грн. (згідно з декларацією); 2) пост Албана, який приїхав виступити у шоу Кварталу, про втручання пана Президента; 3) наступний пост, вже відредагований пост Албана, де участі пана Президента не вбачається; 4) пост пана Дейненка, яким виправдовується #невтручання Президента у перетин кордону Албаном.

Виникають деякі питання…якщо Президент не втручався, навіщо виправдовуватися? якщо відбулося втручання, навіщо включати #задню і говорити, що цього не було? навіщо говорити про політиків нового формату і продовжувати #рішалово? і т.д.», – написав Mykola Semenets.