понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Зеленський хоче, щоб «не втягували країну у вибори США»

Політика

Зеленський хоче, щоб «не втягували країну у вибори США»

views53

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент Зеленський заявив, що Україна «насолоджується» двопартійною підтримкою в США, просить не втягувати у вибори і нічого не знає ні про які угоди.

Про це Зеленський заявив в інтерв’ю The Telegraph.  

Видання вказує, що президент України Володимир Зеленський просить не втягувати Україну у вибори американського президента, які відбудуться цієї осені і розповів, що Київ «насолоджується» двопартійною підтримкою в США. Він зазначив, що проти втягування країни в політичні ігри в США знову і не хоче, щоб політичний альянс Києва і Вашингтона було підірвано.

«Навіщо треба знову втягувати до цього Україну? … Зараз ми насолоджуємося двопартійною підтримкою в США як в Конгресі, так і в Сенаті. У нас є підтримка президента», – заявив він.

Зеленський сказав також, що Україна не збирається впливати на вибори в будь-якій країні, як і на внутрішньо- або зовнішньополітичну ситуацію.

Видання уточнює, що ці коментарі Зеленського були отримані в зв’язку зі скандальною публікацією розмов колишнього керівництва України та США про генерального прокурора і фінансову допомогу.

«Послухайте, я нічого не знаю про деталі цієї угоди. І чи була ця угода досягнута або не досягнута, або чи існувала ця угода взагалі … Мене цікавить тільки те, як можна було підслухати Офіс президента України», – додав Зеленський.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі