п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Зеленський назвав шляхи повернення Криму

Андрій Кущенко


Політика

Зеленський назвав шляхи повернення Криму

views141

25.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

Влада України має намір повернути всі свої території, у тому числі Крим, і готова зробити це як на полі бою, так і невоєнним шляхом.

Про це Президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю британській газеті "Financial Times", опублікованому 25 листопада.

"Ми маємо повернути всі землі, тому що я вважаю, що поле бою – це шлях, коли немає дипломатії, – сказав Зеленський. – Якщо ви не можете повністю повернути свої землі, війна просто заморожена. Це питання часу, коли вона відновиться".

Під час інтерв'ю Зеленський визнав, що доля Криму непокоїть міжнародне співтовариство.

Як зазначає "Financial Times", деякі західні партнери Києва стурбовані тим, що будь-яка спроба України повернути Крим призведе до ескалації з боку москви, зокрема, можливо, до застосування ядерної зброї.

"Я розумію, що всі спантеличені ситуацією і тим, що буде з Кримом. Якщо хтось готовий запропонувати нам спосіб деокупації Криму невійськовим шляхом, я буду тільки "за", – сказав Зеленський. – Якщо рішення не передбачає деокупації, то ніхто не повинен витрачати на це свій час. Це марна трата часу".

Уточнюється, що в інтерв'ю Зеленський закликав західних партнерів України надати більше засобів ППО для захисту критично важливої інфраструктури, а також дизельне паливо для аварійних генераторів і додатково газ, щоб компенсувати нестачу електроенергії.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі