субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Зеленський: Люксембург виділив 15% оборонного бюджету на підтримку ЗСУ

Наталя


Економіка , Події , Політика

Зеленський: Люксембург виділив 15% оборонного бюджету на підтримку ЗСУ

views45

21.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Велике Герцогство Люксембург виділило 15% оборонного бюджету на підтримку Збройних сил України.

Про це Президент України Володимир Зеленський повідомив під час брифінгу з прем‘єр-міністром Люксембурга Ксав‘є Бетелем у Києві, передає Укрінформ.

Зеленський розповів, що в межах візиту до України Бетель відвідав деокуповані населені пункти Київської області. Він наголосив, що цей візит підтверджує підтримку України.

"Бути зараз в Україні. Бути зараз з Україною – це бути на світлій стороні історії, якою б складною вона не була", – висловив переконання глава Української держави.

Зеленський відзначив допомогу Люксембурга, яка активно надається Україні від початку повномасштабного російського вторгнення. У цьому контексті Президент подякував Бетелю за виділення 15% оборонного бюджету Люксембурга на підтримку української армії.

Він також висловив вдячність за допомогу українцям, які через війну знайшли прихисток у Люксембургу.

Водночас Зеленський поінформував, що під час зустрічі з Бетелем обговорювалися питання посилення санкцій проти росії, виклики, пов’язані з блокадою російськими військовими українських портів, а також післявоєнна відбудова України. Щодо відбудови Зеленський зауважив, що це питання предметно розглядатиметься на конференції в Лугано в липні цього року.