неділя, 18 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Збройні сили України отримали сучасний броньований позашляховик (фото)

Андрій Вишнівський


Новини , Україна

Збройні сили України отримали сучасний броньований позашляховик (фото)

views1736

07.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Транспортний засіб, який незабаром буде відправлений на передову, передано Центру забезпечення автомобільною технікою і майном Збройних Сил України, що на Черкащині.

 

Про це повідомляє сайт «Про все». 

 

Зазначено, що благодійники, які представляють компанію LNZ Group, цей позашляховик привезли зі Сполучених Штатів Америки. Машина була доукомплектована за стандартами сьогодення. Вона дозволяє убезпечити пасажирів не тільки від осколків, але від куль та під час вибуху небезпечних предметів.

 

Як повідомив керівник ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолій Ткаченко, сума, яка була вкладена у переобладнання, склала близько одного мільйона гривень. Крім того, до процесу залучалися військові спеціалісти.

 

«Автомобіль привезли до України із США саме для того, щоб після переобладнання подарувати його військовим. Ми його за свій кошт відремонтували та залучили фахівців з військового заводу, де авто переобладнали саме під потреби військових, вмонтували спеціальну захисну капсулу, яка захищає від підриву тощо. На сьогодні машина пройшла необхідне тестування та оформлення. Коли джип був готовий, ми звернулись до військових, які базуються у нас на Черкащині, щоб подарувати їм його», сказав він.

 

Військовослужбовці зауважили, що за допомогою такого подарунку є можливість вберегти не одне життя захисників України.

 

«Видно, що машина підготовлена для роботи в бойових умовах. Не сумніваюсь, що військові техніки грамотно попрацювали над її створенням. Наше завдання прийняти техніку, поставити на облік і негайно передати на передову для виконання бойових завдань», – підкреслив командир військової частини.


На останок військові подякували благодійній компанії за підтримку, що надається українському війську з моменту початку війни та протягом всього часу, який вона триває.

 

 

Коментарi (1)

Микола (1 тиждень тому)

Не військовий броневик, а даруйте мені за вислів - сам пан клепав. Дорогі інженери, уважно придивіться, будь ласка, що це за якість броні, що це за бампера, фари і стопи і т.д. Як можна було на круглі штамповані колісні арки "пришпандьорити" накладний трапецеїдальний пластиковий тунінг...