вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Збройні сили України отримали п’ять модернізованих танків Т-72 (фото)

Технології

Збройні сили України отримали п’ять модернізованих танків Т-72 (фото)

views185

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Відремонтована техніка була передана «Київським бронетанковим заводом», який таким чином виконав замовлення «Укроборонпрому».

Про це повідомляє АрміяInform.

Процес передачі танків українським військовим відбувся за участю директора заводу Володимира Синявського й оборонного концерну Юрія Гусєва.

«Сьогодні раніше терміну ми передали українському війську  п’ять одиниць  танків Т-72, які відремонтовані  в рамках ДОЗ. Крім того, ведуться роботи по передачі ще п’яти одиницях техніки. Головною задачею Концерну є  виконання оборонного державного замовлення і забезпечення Збройних Сил України  якісною технікою та озброєнням», – відмітив керівник «Укроборонпрому».

Зі свого боку представник бронетанкового підприємства наголосив, що ремонт Т-72 продовжувався лише кілька місяців.

«Покращені його технічні характеристики, встановлено  більш потужніший двигун  – 840  кінських сил, покращена ходова частина – гусениця танка Т-80. Нині  машина  має змогу за рахунок комплексу 9К120 проводити стрільбу  керованою ракетою «Комбат» на прицільну дальність 4 км. Покращені оглядові прибори та  динамічний захист за рахунок системи «Ніж», – підкреслив Синявський.

Крім того, Юрій Гусєв повідомив про те, що його концерн очікує на затвердження замовлення держави в оборонному питанні на поточний рік.

«Ми сподіваємося, що в ДОЗ на 2021 рік будуть «Оплоти». По цілій низці тактико-технічних характеристик вони є одними з найкращих у світі. Про це, зокрема, говорять і наші партнери. Так, на виставці Ideks в Абу-Дабі під час переговорів ми говорили і про «Оплоти». І, безумовно, ці танки мають бути й у Збройних Силах», – зазначив він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі