неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Заявки на ремонт пошкодженого обстрілами житла можна буде подавати не один раз

Світлана Макарова


Економіка , Російська агресія

Заявки на ремонт пошкодженого обстрілами житла можна буде подавати не один раз

views100

15.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

У разі потреби заявки на ремонт пошкодженого внаслідок російської агресії житла у межах проєкту єВідновлення можна буде подати необмежену кількість разів.

Про це в ефірі загальнонаціонального марафону «Єдині новини» повідомила заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Азархіна.

«Програмою з компенсації незначних ремонтів пошкодженого житла можна буде скористатися не один раз. На жаль, іноді цих пошкоджень зазнають одні і ті самі приміщення. Все відбуватиметься по тій самій процедурі. Немає ніяких обмежень - подавати заявки у реєстр можна стільки разів, скільки буде потрібно», - розповіла Азархіна.

Вона також рекомендувала громадянам, які вже відремонтували свої помешкання власним коштом, зберігати всю інформацію про пошкодження та чекати, коли в Україні запрацює відповідна програма з компенсації зазначених витрат.

«Ми просимо всіх громадян зберігати всі чеки, всі фотографії, максимально всю інформацію. І до цього питання ми обов'язково повернемося згодом», - підкреслила заступник міністра.

Азархіна також нагадала, що 22 травня в дію вступить Закон про запровадження компенсації за пошкоджене або знищене житло, в якому передбачені значно більші суми компенсації для українців, які втратили своє житло.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі