четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Завершуються державні випробування мобільного лазне-прального модуля

Технології

Завершуються державні випробування мобільного лазне-прального модуля

views21

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В березні завершуються державні випробування дослідного зразка мобільного лазне-прального модуля МЛПМ.

Про це повідомив начальник управління забезпечення технічними засобами та майном Центрального управління речового забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗСУ полковник Віталій Вознюк, передає інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяІнформ.

«Після проходження державних випробувань дослідний зразок буде прийнято на забезпечення до Збройних Сил. А у вересні 2021 року запланована поставка близько десятка таких одиниць у війська», – зазначив полковник Віталій Вознюк.

Мобільний лазне-пральний модуль МЛПМ призначений для прання особистих речей та миття особового складу підрозділів військової ланки батальйон (дивізіон) у польових умовах. Під час його розробки враховувався досвід експлуатації у ЗСУ мобільних лазне-пральних комплексів МЛПК. Також було проведено його кодифікацію за стандартами НАТО.

Можливості з миття особового складу – до 12 чоловік на годину без виносних душових пристроїв, з ними – до 60 чоловік. Щодо прання та сушки білизни, то 2 пральні і 1 сушильна машина дозволяють випрати та висушити майже 25 кілограмів білизни за годину.

Коментарi (0)