понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Затримано полковника, який змінював техумови на військову символіку за хабарі

Події

Затримано полковника, який змінював техумови на військову символіку за хабарі

views41

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Полковника затримано прокуратурою затримано під час одержання частини неправомірної вигоди в розмірі 100 тисяч грн.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Прізвище начальника відділу Головного управління розвитку речового майна (ГУРСМЗ) ЗС України прокуратурою не повідомляється.

«Установлено, що вказана військова посадова особа вимагала у засновника суб’єкта господарської діяльності неправомірну вигоду у розмірі 10 відсотків від суми договору за внесення змін до технічних умов елементів військової символіки ЗСУ, що дасть можливість підприємству взяти участь у державній закупівлі, очікувана вартість якої складає 4 млн. грн», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що офіцер «шантажував підприємця, що, у разі зволікання з передачею хабара, він прийме рішення на користь конкурентів».

Вчора, 12 листопада 2020 року, після отримання полковником у власному службовому кабінеті в Міністерстві оборони України частини неправомірної вигоди в розмірі 100 тисяч гривень, він був затриманий в порядку ст. 208 КПК України.

Затримання відбулось за оперативного супроводження Департаменту військової контррозвідки СБ України.

Наразі проводиться досудове розслідування та невідкладні слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення всіх осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.