вівторок, 09 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Затриманий у Києві ватажок бойовиків втік на окуповані території

Наталя


Російська агресія , Події , Право

Затриманий у Києві ватажок бойовиків втік на окуповані території

views6661

14.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Так званий колишній «заступник міністра інформації ДНР» Володимир Пряхін втік на тимчасово окуповану РФ територію Донбасу, оскільки суд не обрав йому запобіжний захід.

Про це повідомила «Медійна ініціатива за права людини».

За інформацією, «посадовець» терористичної «ДНР», якого рік тому затримали у столиці, не з’явився на призначене на 12 січня засідання Шевченківського суду, а його захист заявив, що він нібито терміново виїхав в ОРДЛО до «хворої мами».

«Він поїхав, тому що там померла тітка, померла його перша дружина, а діти поїхали на заробітки до іншої країни. Подзвонили сусіди, сказали, що його мати хвора. Він поїхав її забрати, але вона відмовилася їхати», — розповіла адвокат Світлана Новицька, не надавши при цьому суддям жодних підтверджень.

На запитання головуючого судді Володимира Бугіля, чи збирається обвинувачений приїжджати до суду, захисниця відповіла ствердно.

Крім того, вона пообіцяла повідомити підзахисному, що наступне судове засідання відбудеться 18 березня 2022 року.

Офіс Генерального прокурора у коментарі Цензор.НЕТ пояснив причину відсутності в обвинуваченого запобіжного заходу.

Виявилося, що дія попереднього запобіжного заходу (домашній арешт) закінчилася 18 жовтня.

«Клопотання про його продовження було подано прокурором до суду ще 6 жовтня 2021 року, однак засідання призначене на 7 жовтня не відбулося через неявку адвоката. А наступне — 18 жовтня 2021 року не відбулося у зв’язку з перебуванням на лікарняному головуючого судді та одного судді у відпустці. Строк дії попередньої ухвали закінчився, а відтак обвинувачений з 19 жовтня 2021 року залишився без запобіжного заходу. При цьому чергове підготовче засідання судом призначене тільки на 12 січня 2022 року», — йдеться у коментарі.

В Офісі Генпрокурора зазначили, що у разі неявки Володимира Пряхіна на наступне засідання, прокурор подасть клопотання про його тримання під вартою.