понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Заступник Авакова відзвітував про здачу зброї ветеранами у Золотому

Новини , Російська агресія

Заступник Авакова відзвітував про здачу зброї ветеранами у Золотому

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Добровольці, з якими Президент Володимир Зеленський вступив у перепалку з приводу протестів проти «формули Штайнмаєра» і відведення військ, вивезли зброю із Золотого Луганській області.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ (МВС) у соціальній мережі Facebook, з посиланням на слова заступника голови Національної поліції Вадима Трояна.

«За результатами зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським та бесідою з поліцією, ветерани-добровольці, які перебувають в Золотому-4 із легальною власною зброєю вивезли її», –сказав Троян.

За його словами, на даний момент в районі підготовки до розведення військ в зоні ООС, зокрема в Золоте-4 та Катеринівці, знаходиться тільки група волонтерів без зброї.

Троян підкреслив, що згідно з рішенням керівництва ООС, для забезпечення громадського порядку та безпеки в район Золотого і Катеринівки буде спрямована Національна гвардія. При цьому поліція і Нацгвардія проводитимуть антидиверсійну роботу проти незаконних збройних формувань в зоні розведення військ.

Нагадаємо. Президент України Володимир Зеленський під час свого візиту до Золотого вступив в перепалку з добровольцями та ветеранами війни. Після його від’їзду, ветерани записали відеозвернення, де ще раз наголосили про готовність «стояти до кінця» в інтересах України на захисті держави.

Вже вночі заступник Авакова, голова Національної поліції Вадим Троян заявив, що вони пішли на поступки і здали зброю. Питання стосовно того, що і як сталося, залишилось відкритим… Висновки кожен може зробити сам.

Щодо самої «формули Штайнмаєра», то від неї відхрестився і сам підписант – Леонід Кучма заявив:

«Формула Штайнмаєра до миру на Донбасі не призведе, бо це не формула миру. Це формула на якийсь час політично чи так – а раптом ми дотиснемо українців, вони на неї погодяться, і ми розвернемося… Це взагалі «здати нас із потрохами», так би мовити», – заявив колишній президент України, який власноруч підписував документ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі