четвер, 29 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Засідання Ради Європи: режим відеоконференції без українського питання

Політика

Засідання Ради Європи: режим відеоконференції без українського питання

views46

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Засідання Ради Європейського Союзу з питань закордонних справ відбудеться в режимі відеоконференції через пандемію коронавірусу. Українське питання знято з порядку денного, проте залишили Сирію та Лівію.

Такі висновки можна зробити з анонсу, який оприлюднено на сайті Ради ЄС.

Засідання Ради Європи планувалося провести в Брюсселі 23 березня, але його перенесли у режим відеоконференції. Раніше було оголошено про плани розглянути українське питання, яке тепер зняли з порядку денного.

«Засідання Ради з питань закордонних справ, заплановане на 23 березня, буде замінено відеоконференцією міністрів закордонних справ, яка розпочнеться об 11:00», – повідомляє Рада ЄС.

Наголошується також, що під час засідання міністри обговорюватимуть нагальні питання міжнародного порядку денного. Зокрема мова буде йти про вирішення наслідків нового коронавірусу для іноземних справ з акцентом на репатріацію громадян ЄС, які опинилися за кордоном. Крім того, планується обговорити геополітичні наслідки пандемії.

Також вказано, що міністри можуть обговорити Лівію та ситуацію в Сирії, у тому числі її вплив на зовнішні кордони ЄС з Туреччиною.

Однак українського питання в порядку денному немає.

Головувати під час відеоконференції буде верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель. Саме він раніше анонсував включення українського питання для розгляду Радою ЄС з питань закордонних справ.