четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Запорізьке КБ розпочало випробування нового гвинта для ударних безпілотників (фото)

Cіпратов Роман


Новини , Технології

Запорізьке КБ розпочало випробування нового гвинта для ударних безпілотників (фото)

views598

18.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Державне підприємство «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. Академіка О. Г. Івченка» розпочало випробування розробленого в Україні повітряного гвинта AI-P500V5.


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на журналіста Олександра Мамая.

 

За даними видання, нові гвинти планують використовувати для оснащення ударно-розвідувальних БПЛА. Пятілопастний повітряний гвинт, розроблений українськими фахівцями, створений для використання з двигуном AI-450T, яким оснащуються ударні безпілотники Akinci турецької компанії Baykar.


«Крім цього, його версія AI-450T2 розглядається як один з двигунів для оснащення українського перспективного ударно-розвідувального апарату «Сокіл-300», над створенням дослідного зразка якого наразі працюють в ДККБ «Луч». Безпілотник в такій конфігурації буде мати тривалість польоту до 5 годин та максимальну дальність до 1300 км при крейсерської швидкості 275 км/год (максимальна – 466 км/год)», йдеться у повідомленні.


Як зазначає видання, на «Івченко-Прогрес» також працюють і над створенням інших типів повітряних гвинтів, зокрема для транспортних літаків «Антонов». Раніше подібна продукція випускалася лише російськими підприємствами і в Україні не виготовлялась.

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарi (0)