неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Законопроект про гральний бізнес просувають партнери букмекера «Парі-Матч»

Економіка , Новини , Право

Законопроект про гральний бізнес просувають партнери букмекера «Парі-Матч»

views67

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Законопроект «Про державне регулювання діяльності у сфері організації і проведення азартних ігор» (№2285) вигідний лише для російських операторів грального ринку та ще декількох українських компаній, міцно пов’язаних з російськими. Про це пише видання «Дело».

Цікаво те, що з української сторони лобіює та виступає офіційним речником даного законопроекту Давид Арахамія, глава парламентської фракції «Слуга народу». Він чи не найперший розпочав готувати думку громадськості до того, що заборона грального бізнесу не дала жодних результатів, тому легалізація ― це оптимальний варіант та прямий шлях до поповнення держбюджету.

«З цим важко не погодитися. Інша справа, що цей законопроект написаний таким чином, що якби в ньому було написано, що всі привілеї і преференції повинна отримати компанія, назва якої починається на слово «парі», а закінчується на слово «матч», то це було б і чесно, і точно», ― повідомляється у виданні.

Автори підкреслюють, що Давид Арахамія та генеральний директор букмекерської компанії «Парі-Матч» Сергій Портнов давно підтримують дружні відносини.

«Парі-Матч» на 49% належить бізнесменові з Росії Юрію Красовському, у власності якого присутня в Україні «Ліга ставок».

Ще один громадянин РФ на ім’я Борис Баум представляв проект закону №2285 під час засідання комітету Ради, говорячи, за його словами, від імені президента Володимира Зеленського. Водночас Борис Баум є власником Першої національної лотереї в Росії.

За результатами розслідування ЗМІ, сам текст проекту закону підготували менш ніж за 2 місяці. До того ж, написав його не Кабмін, а юридична фірма, котра обслуговує «Парі-Матч» й власником якої є Андрій Астахов.

Журналісти переконані, що якщо цей законопроект приймуть, преференції одержать україно-російські Парі-Матч, Фаворит, Марафонбет, 1xbet і Ліга Ставок, проте в Україну не прийдуть європейські та світові оператори.