п’ятниця, 30 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Заява ЄС перед початком судового процесу у справі MH17

Заява ЄС перед початком судового процесу у справі MH17

views46

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

ЄС назвав початок судового процесу у справі збитого над Донбасом у 2014 році авіалайнера рейсу MH17 важливою віхою на шляху встановлення справедливості та притягнення винних до відповідальності.

Про це йдеться у заяві Верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозепа Борреля від імені Європейського Союзу.

«Початок кримінального процесу 9 березня знаменує собою важливу віху на шляху встановлення істини і досягнення справедливості щодо жертв рейсу MH17 і їх найближчих родичів, а також притягнення до відповідальності осіб, відповідальних за катастрофу рейсу MH17», – йдеться у заяві.

Європейський Союз підкреслив впевненість у незалежності та професіоналізмі судових процедур. І закликав до співпраці всі держави, окремо відзначивши Росію.

«По мірі продовження кримінального розслідування Об’єднаної слідчої групи ЄС закликає всі держави, включаючи Російську Федерацію, повною мірою співпрацювати зі слідством відповідно до Резолюції 2166 РБ ООН», – йдеться у заяві.

Нагадаємо. Пасажирський боїнг рейсу MH17 авіакомпанії Malaysia Airlines був збитий над Донбасом в 2014 році. Всі 298 пасажирів і члени екіпажу загинули.

Четверо підозрюваних, троє росіян та українець, мають постати перед судом заочно 9 березня.

Очікується, що судовий процес розтягнеться на 25 тижнів.