вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
За тиждень Росія відправила 250 військових на Донбас

Наталя


Новини , Російська агресія , Новини окупації , Події

За тиждень Росія відправила 250 військових на Донбас

views3267

14.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За минулий тиждень на тимчасово окуповану територію Донбасу прибуло близько 250 російських військовослужбовців, також з РФ завезли більш ніж 2 тисячі тонн пального. 

 

Про це, за даними Головного управління розвідки, повідомила речник Міністерства оборони України Марія Сальнік.

 

«Росія продовжує використовувати не контрольовані Україною ділянки кордону для переміщення на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях особового складу, зброї, боєприпасів, пально-мастильних матеріалів і майна військового призначення. Протягом минулого тижня до з’єднань і частин першого та другого армійських корпусів прибуло близько 250 російських військовослужбовців (переважно вихідців з далекосхідних регіонів Росії), завезено понад 2 тисячі тонн пального»,  йдеться у повідомленні. 

 

Крім того, зазначається, що командири Збройних сил РФ підвищують контроль зберігання військового майна у частинах і підрозділах російських окупаційних військ і попереджає, що всі посадові особи, винні у недостачах завезеного з Росії майна, будуть негайно усунені з посад та притягнуті до суворої відповідальності. 

 

За даними розвідки, з середини квітня поточного року російське командування планує проведення раптових перевірок наявності пально-мастильних матеріалів у армійських корпусах окупантів. 

 

Нагадаємо, що 12 квітня внаслідок обстрілу російськими окупантами позицій українських підрозділів загинув військовослужбовець Збройних сил України

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі