вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
За рік «перемир'я» на сході України загинуло понад 50 військовослужбовців

Cіпратов Роман


ООС

За рік «перемир'я» на сході України загинуло понад 50 військовослужбовців

views183

28.07.2021

Подiлитися у соц.мережах

В період дії «режиму припинення вогню» загинуло більше 50 бійців Збройних сил України.

Про це повідомляє інформаційне агентство «Вчасно».

В агентстві нагадали, що 27 липня минулого року у Тристоронньої контактній групі домовилися про новий режим припинення вогню. Угода було укладено після телефонної розмови Президента України Володимира Зеленського та російського президента Путіна. Але, незважаючи на домовленості, режим тиші на сході України не настав.

«З 27 липня 2020 року до 27 липня 2021 року (за час дії режиму припинення вогню) зафіксовано 1995 обстрілів, загинули 45 військовослужбовців та 163 зазнали поранень (дані штабу ООС). Хоча у ЗМІ публікують дещо інакші дані, за підрахунками журналістів, за рік перемир'я на фронті загинуло 55 українських біців», ‒ повідомляє «Вчасно».

Також у повідомленні зазначається, що з лютого поточного року суттєво збільшилася кількість обстрілів терористами українських позицій та втрат у ЗСУ. Протягом місяця загинули 12 українських бійців, 24 отримали поранення.

Крім того, терористи продовжують використовувати заборонене важке озброєння, відкриваючи вогонь не лише по українських військовослужбовцях, а й по мирних мешканцях Донбасу, підкреслили в агентстві.

 

Коментарi (1)

OBZ (4 місяці тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"