понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
За погрози журналістам порушено кримінальну справу проти Портнова

Новини , Право

За погрози журналістам порушено кримінальну справу проти Портнова

views72

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На погрози журналістам з боку Андрія Портнова відреагували правоохоронці: проти нього відкрито кримінальну справу. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції на офіційній сторінці у Фейсбуці.

У повідомленні сказано, що розслідування розпочато за фактами висловлювань Портнова про співпрацівників редакції «Радіо Свобода». Наразі його підозрюють у двох злочинах: перешкоджанні законній професійній діяльності (ст.171 ч.2) та погрозах журналістам (ст.345-1 ч. 1).

Незадоволення Портнова викликало засудження керівництвом «Радіо Свобода» його дій щодо журналістів з програми «Схеми». Як відомо, він оприлюднив персональні дані одного зі співпрацівників команди, що проводить розслідування, пов’язане саме із Портновим. Крім того, він погрожував усім працівникам програми «Схеми» тим, що опублікує їхні дані та подробиці особистого життя.

Увагу журналістів Андрій Портнов привернув своїми зв’язками з командою президента Володимира Зеленського та його партією «Слуга народу». За часів Януковича Портнов обіймав посаду заступника голови Адміністрації президента.

Нагадаємо. 6 листопада президент України Володимир Зеленський створив Раду з питань свободи слова та захисту журналістів як «консультативно-дорадчий орган» при президентові.

В той же час міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський заявив про намір ініціювати введення кримінальної відповідальності за маніпуляцію інформацією.