вівторок, 30 листопада, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
За обвинуваченням у державній зраді в Росії засудили військову

Константинова Ольга


За кордоном , Новини , Новини окупації

За обвинуваченням у державній зраді в Росії засудили військову

views1072

06.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Росії військову засудили до 8 років ув’язнення з з відтермінуванням на два роки. Жінку обвинуватили у «державній зраді».

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

У квітні 2020 року жінку затримали співробітники ФСБ РФ в окупованому Криму як учасницю «української розвідувально-диверсійної групи».

Зазначається, що кримінальну справу розглядали «в особливому порядку» через матеріали, марковані грифом «цілком таємно». У суді стверджують, що жінка визнала провину.

«Призначили 8 років колонії загального режиму з відтермінуванням до досягнення дитиною 14-річного віку», – повідомила  прес-секретар суду Олену Катькало.

За її словами, у засудженої є дитина 2009 року народження. Жінка також позбавлена військового звання єфрейтор. Уточнюється, що під час дебатів сторін держзвинувачення просило 12 років позбавлення волі. 

Відомо ім’я засудженої – Тетяна Кузьменко. 

У квітні 2020 року в Росії повідомляли,що ФСБ РФ Росії в окупованому Криму затримали учасників «української розвідувально-диверсійної групи», в яку входила «російська військова, підозрювана у видачі державної таємниці».

У ФСБ стверджували, що до «складу агентурної групи» входили військова Збройних сил Росії, підозрювана у видачі в 2017-2018 роках представникам української військової розвідки «довірених їй у службі відомостей, що становлять державну таємницю», і громадянин України, якого підозрюють у «здійсненні шпигунської діяльності за завданням української спецслужби».

Імена та прізвища затриманих у відомстві не вказували.

В Головному управлінні розвідки Міноборони України заявляли, що це відповідь на затримання українськими силовиками генерал-майора СБУ, якого пов’язують із ФСБ.

Коментарi (2)

МАКСИМ (5 місяців тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"

udaloy183@ukr.net (5 місяців тому)

Коментарiй було видалено по причині : "антиукраїнські висловлювання"