субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
За напад на прикордонників співробітника СБУ засудили та позбавили звання

Константинова Ольга


Події , Право

За напад на прикордонників співробітника СБУ засудили та позбавили звання

views613

20.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Краснопільський районний суд Сумської області засудив старшого лейтенанта Служби безпеки України до умовного терміну та позбавив військового звання.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

«Встановлено, що 18 липня 2021 двоє офіцерів Служби безпеки України – лейтенант та підполковник, здійснили напад на прикордонний наряд під час виконання останніми обов’язків із здійснення охорони державного кордону поблизу одного з сіл у Сумській області, заподіявши двом прикордонникам легкі тілесні ушкодження. Підозрювані заволоділи боєприпасами до службової зброї прикордонників, частину з яких згодом  підкинули до місцевого відділу Держприкордонслужби. Службову зброю прикордонників зловмисники залишили на місці скоєння злочину».

Затриманий лейтенант СБУ визнав свою вину та розкаявся. Для забезпечення швидкого досудового розслідування та судового провадження прокуратура уклала із затриманим угоду про визнання винуватості. Обвинувальний акт з угодою був направлений до суду.

Краснопільський районний суд Сумської області підтвердив законність укладеної угоди з обвинуваченим та ухвалив вирок, яким затвердив укладену угоду. Суд призначив узгоджену міру покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, звільнивши від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю 3 роки. Також обвинувачений отримав додаткові покарання ‒ позбавлення військового звання «лейтенант» та позбавлення права обіймати посади в правоохоронних органах України на строк 3 роки.

Стосовно другого нападника досудове розслідування завершено. На даний час триває виконання вимог ст. 290 Кримінального процесуального кодексу України.

Коментарi (0)