четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
За ініціативою України та Сполучених Штатів Америки стартував новий проект у ядерній галузі

За кордоном , Новини , Події

За ініціативою України та Сполучених Штатів Америки стартував новий проект у ядерній галузі

views35

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У місті Вашингтон Україна спільно з США дала початок новому проекту з освіти та досліджень у галузі ядерного вчення та інженерії. Інформацію надає УНН з посиланням на персональну сторінку Посольства України в Сполучених Штатах у Фейсбуці.

На початку конференції, яка проходила на честь відкриття цього значущого проекту, український посол в Сполучених Штатах Америки Валерій Чалий розповів представникам відомих вищих навчальних закладів України та США та федеральних агенцій про значення розвитку взаємовідносин у ядерній галузі між двома країнами. Чалий сказав, що надзвичайно важливо ділитися здобутими знаннями та технологіями для надійної та раціональної експлуатації мирного атому.

Посол також повідомив про те, що на даний момент Україна має багатий потенціал та досвідчених фахівців у даній сфері, які готові до спільної роботи із колегами з Америки та поділяться з ними всіма своїми вміннями та навичками.

Також в межах дійства Посольство України в США представило виставку «50 винаходів, які Україна подарувала світу», яка є доступна і відкрита для відвідування в Університеті Джорджа Вашингтона.

Валерій Чалий виразив подяку Міністерству енергетики США за довготривалу співпрацю, а особливо Заступнику помічника Міністра енергетики США Вільяму Джойсу, який звернувся з доповіддю до членів конференції та профільним у цій галузі інституціям за підтримку міцного партнерства Америки з Україною в галузі ядерної енергетики.

Коментарi (0)