вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
З серпня США не надаватимуть консульські послуги в Росії

Наталя


За кордоном

З серпня США не надаватимуть консульські послуги в Росії

views346

29.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

З 1 серпня США припинять надання консульських послуг на території Російської Федерації через скорочення числа співробітників американських консульств.

Про це повідомив посол США в Росії Джон Салліван, передає «Радіо.Свобода».

 

«Після 1 серпня в нас тут буде працювати дуже мало людей, тому ми не зможемо надавати консульські послуги, у яких, як я знаю, так потребують і американці, і росіяни. І це не просто перешкода з точки зору відносин між США та Росією. Це тягне за собою серйозні наслідки особистого характеру для сімей, а також комерційні наслідки для підприємств — як американських, так і російських», — наголосив Салліван.

 

За словами американського дипломата, через скорочення числа співробітників консульські служби «не в змозі обробляти будь-які заяви на видачу віз».

За даними, у квітні поточного року влада РФ оголосила про висилку 10 американських дипломатів та заборону американським дипломатичним місіям наймати на роботу росіян та громадян третіх країн.

Зазначається, що з 2017 року в американських дипломатичних представництвах в Росії працювало понад тисяча громадян Росії, проте МЗС РФ у відповідь на санкції США скоротив їх число до 450 осіб.

Повідомляється, що у червні президент США Джо Байден та президент Росії Володимир Путін домовилися про повернення послів, які перебували у своїх країнах з весни цього року. Їх відкликали для консультацій.

За результатами домовленості глав держав, посол Росії Анатолій Антонов повернувся в США 20 червня, а посол США Джон Салліван — 24 червня.

Коментарi (0)