вівторок, 09 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
З початку російського вторгнення пасажиропотік через Львівський вокзал збільшився у 20 разів - Укрзалізниця

Світлана Макарова


Економіка , Суспільство

З початку російського вторгнення пасажиропотік через Львівський вокзал збільшився у 20 разів - Укрзалізниця

views60

25.07.2022

Подiлитися у соц.мережах

З перших днів повномасшабного російського вторгнення в Україну залізничний вокзал Львова приймав 100 тисяч людей на добу. Тоді як до війни пасажиропотік нараховував 5 тисяч.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

«З перших днів війни львівський залізничний вокзал приймав 100 тисяч людей на добу, тоді як до війни - 5 тисяч», - йдеться у повідомленні.

За словами голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександра Камишіна, Укрзалізниця 24 лютого почала працювати за новими правила, які допомогли врятувати мільйони людей.

«Ми прийняли рішення, що пасажири можуть їхати без квитків, першочерговість посадки надавалась жінкам та дітям. Ми розуміли, що потрібно дати можливість людям виїхати, ми розуміли, що комфорт менш важливий, ніж життя», - розповів Камишін.

Зараз евакуаційний потік спадає. Винятками є міста, які обстрілює ворог. Так, наприклад, Укрзалізниця додала ще один поїзд для евакуації з Нікополя.

«Але зараз є більш важливе завдання - повернути всіх охочих українців додому й залишити тих, українців, які не виїхали», - зазначив він.

У цьому напрямку Укрзалізниця, як найбільший роботодавець країни, робить усе можливе, щоб працівники компанії продовжували працювати, а ті, які виїхали з країни, поверталися та бралися до роботи, якої стало більше, ніж до війни.