понеділок, 02 серпня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
З перших вуст: про очікування та плани учасників акції у Києві

ГО "ГРУПА ПАТРІОТ"

З перших вуст: про очікування та плани учасників акції у Києві

views36

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Знімальна група «Патріот Донбасу» побувала сьогодні у центрі Києва та поспілкувалася з деякими організаторами акції «Проти капітуляції».

Зокрема, Георгій Тука розповів про те, що це не протестна акція, а попереджувальна. За його словами, довіри дуже мало, тому що протягом останніх двох місяців команда Зеленського сіяла хаос та видавала тезиси, які повністю суперечили один одному. У результаті немає не тільки ясного розуміння щодо того, куди ведуть Україну та що планують підписати сьогодні у Парижі, але є, навпаки, лише туман. І щоб не допустити розвитку подій, які вже підготувала Росія, і які можуть нашкодити Україні, люди вийшли на акцію. Тим самим вони показують, що випадку, якщо влада буде домовлятися про мир на умовах здачі українських інтересів, то цей сценарій не пройде.

Ігор Лапін заявив, що не знає поки що чи це буде закінчення акції, чи її початок. Все залежить від того, що скажуть лідери країн, які зараз обговорюють ситуацію в Україні. Тобто, якщо Зеленський вийде «з російським прапором над головою», образно кажучи, то він повинен зрозуміти, що у Києві його чекає не лише дощ… З іншого боку, в цій акції він також може побачити і підтримку для себе у разі, якщо буде дійсно захищати інтереси України. Він підкреслив, що навіть те, що об’єднались опоненти, доводить, що «Рейтинги – ніщо. Україна понад усе»

«Так, всі хочуть миру. І я теж хочу. Але не шляхом здачі інтересів України. Ми не хочемо передавати у спадщину проблеми з Росією».

Олег Тягнибок заявив, що Україна дуже програє в інформаційній війні. Майже скрізь на території навіть підконтрольного українському уряду Донбасу можна побачити російську пропаганду прямо через телевізор, не виходячи з дому. Він сказав також, що коли Крим та окупована частина Донбасу повернуться під контроль України, то потрібно буде саме цим людям, які жили під російською пропагандою 6 років (а по суті – майже все життя, – ред.) проводити роз’яснювальну роботу. При цьому на нинішню владу не покладається, тому що, дивлячись на кадрові призначення та гостей, яких запрошують до себе журналісті, далі буде ще гірше.

З перших вуст: про очікування та плани учасників акції у Києві

«Ще два роки тому навіть уявити це було неможливо», – сказав Олег Тягнибок. 

Коментарi (0)