середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
З’явилась відеопрезентація ударного безпілотного авіаційного комплексу ST-35 «Грім» (відео, фото)

Технології

З’явилась відеопрезентація ударного безпілотного авіаційного комплексу ST-35 «Грім» (відео, фото)

views151

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Приватна компанія НВП «Атлон Авіа» оприлюднила відео з презентацію ударного безпілотного авіаційного комплексу (баражуючого боєприпасу) ST-35 «Грім».

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages

Проєкт під назвою назвою «Тихій грім» (Silent Thunder) – це засіб дорозвідки та ураження цілей на великих відстанях. Боєприпас за допомогою мультикоптера (він же виконує функцію ретранслятора) запускається вертикально з закритої позиції, ураження цілі також відбувається вертикальним пікіруванням на неї.

Весь комплекс – а це три одноразові боєприпаси, укладається у три тактичні рюкзаки вагою до 15 кг, що дає можливість переміщатися розрахунку на необхідні позиції. Час розгортання комплексу не більше 15-20 хвилин.

БпАК ST-35 призначений високоточного ураження цілей. Особливістю застосування комплексу є можливість ураження цілей на закритих позиціях та використання різних типів бойових частин. У порівнянні з традиційними артилерійськими засобами, використання високоточного баражуючого боєприпасу забезпечує виконання вогневого завдання з максимальною ефективністю та мінімальними супутніми втратами, зокрема серед цивільного населення та інфраструктури.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі