понеділок, 02 серпня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
З Днем державного Прапора України!

Вибір редакції

З Днем державного Прапора України!

views44

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

День Державного Прапора України відзначається щороку 23 серпня. Ця дата стала святковою на державному рівні у 2004 році.

З початку російської агресії на території України цей день відгукнувся у серцях мільйонів українців, які мешкають не тільки в Україні, а й у  інших країнах. Саме 23 серпня люди прикрашають свої балкони та вікна синьо-жовтими кольорами. Саме у цей день чутно привітання зі святом, які лунають на вулицях, у соцмережах, ЗМІ та при зустрічі із друзями.

Саме у цей день українці, які мешкають на тимчасово окупованій території, тихенько дістають свої прапори, аби приєднатися до свята України. Так, сьогодні вони ще не можуть робити це відкрито і долучитися до тих акцій, які проходять по всій території України. Але чекають і вірять у те, що врешті-решт все скінчиться і у них з’явиться можливість кожного дня бачити найдорожчі кольори вже у своєму місті.

«ГРУПА ПАТРІОТ» приєднується до поздоровлень зі святом! Бажаємо всім і кожному любити свій Прапор, свою землю, свою Україну.

Ми звертаємось до людей, які живуть у вільних містах та селах – цініть те, що маєте. Бо саме з цим Прапором йшли у бій люди за те, щоб ви жили мирним життям.

Ми звертаємось до тих, хто сьогодні не може відкрито святкувати, але чекає цієї можливості – вірте і не втрачайте надії! Україна завжди з вами і пам’ятає про вас! І ми робимо все задля того, щоб повернути вам все, чого лишила окупаційна проросійська влада.

Зі святом, з Днем державного Прапора! Слава Україні!

Коментарi (0)