субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
З Аргентини відправили 9-й гуманітарний вантаж для українців – посольство

Світлана Макарова


Суспільство

З Аргентини відправили 9-й гуманітарний вантаж для українців – посольство

views274

28.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

До польської столиці з Аргентини прибув 9-й вантаж гуманітарної допомоги для України. Він незабаром буде перевезений до нашої держави за місцем призначення.

Про це у Фейсбуці повідомило Посольство України в Аргентині.

Як зазначається, ця важлива партія допомоги була сформована завдяки спільній роботі Української Центральної Репрезентації, Українського товариства культури «Просвіта» в Аргентині, компаній, організацій та окремих громадян, які продовжують підтримувати Україну у боротьбі з широкомасштабною збройною агресією росії, що триває вже понад сім місяців.

«9-й гуманітарний вантаж складається з майже 15 т продуктів харчування довготривалого використання, зокрема макаронних виробів, гороху, сочевиці та консервів, і призначений для задоволення нагальних потреб населення регіонів України, які найбільше постраждали від збройного вторгнення росії», – йдеться у дописі.

Посольство вкотре висловило щиру вдячність Уряду Аргентини, зокрема Аргентинському агентству з міжнародного співробітництва та гуманітарної допомоги «Білі шоломи», митним органам міжнародного аеропорту «Есейса» за логістичну підтримку, відомому підприємцю і меценату пану Енріке Піньєйро за забезпечення авіатранспортування повітряним транспортом, а також численній українській діаспорі в Аргентині, яка нараховує понад 500 тисяч осіб, за дієву допомогу народові України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі